Jablonecký běh "DO POHODY"
1.ročník
Výsledková listina
Místo: Jablonec nad Nisou Ředitel závodu:  Bc. Michal Francke
Teplota:  20 Výsledky:  Michal Mužíček
Datum:  30.4.2011
           
Muži 1
Pořadí St.číslo Jméno a příjmění Ročník Oddíl Kategorie 1km Cíl Ztráta
1 65 KUNST Michal 1980 SK Nové Město n. Met M1 0:03:16 0:32:42 0:00:00
2 57 ČIVRNÝ Jiří 1980 SK Nové Město n. Met M1 0:03:21 0:33:34 0:00:52
3 60 LINHART Radek 1976 Kerda Sport LBC M1 0:03:23 0:33:54 0:01:12
4 34 REXA Martin 1979 Kerda Sport M1 0:03:29 0:34:53 0:02:11
5 36 FRYC Jan 1988   M1 0:03:30 0:35:02 0:02:20
6 33 TITĚRA Jan 1992 Ski Klub JBC M1 0:03:34 0:35:36 0:02:54
7 21 ŠTRYNCL Pavel 1977 Jovi team M1 0:03:42 0:37:01 0:04:19
8 56 FICHTNER Adam 1985 Redpoint Pearl Izumi M1 0:03:46 0:37:40 0:04:58
9 54 KUPR Jaroslav 1980 HO Větrník M1 0:03:55 0:39:11 0:06:29
10 50 ZAHULA Vít 1990 Ski Klub Jablonec M1 0:04:02 0:40:17 0:07:35
11 78 DUNEK Václav 1987 Jiskra Tanvald M1 0:04:03 0:40:30 0:07:48
12 23 FIČER Jiří 1976 Liberec M1 0:04:04 0:40:40 0:07:58
13 37 KOČÍ Martin 1992 TJ Bižu JBC M1 0:04:05 0:40:46 0:08:04
14 17 ROŠTEJNSKÝ Michal 1977 Liberec M1 0:04:06 0:40:59 0:08:17
15 20 MUŽÍČEK Pavel 1984 TT Bižu  M1 0:04:07 0:41:06 0:08:24
16 41 BERKA Jan 1989   M1 0:04:13 0:42:06 0:09:24
17 4 NOVÁK Petr 1972 Bazén Liberec M1 0:04:14 0:42:24 0:09:42
18 18 SEDLMAYER Jiří 1972   M1 0:04:15 0:42:28 0:09:46
19 61 TOMÁŠ Kohout 1987   M1 0:04:20 0:43:25 0:10:43
20 49 ZAHULA Jan 1989   M1 0:04:27 0:44:28 0:11:46
21 12 HROUDA Štěpán 1985 Pivní Liga M1 0:04:29 0:44:52 0:12:10
22 75 SYROVÝ Vít 1984 PIM Jablonec M1 0:04:30 0:44:55 0:12:13
23 55 STEJSKAL Vojtěch 1974 Slovan Vestec M1 0:04:54 0:48:59 0:16:17
24 15 ČERNÝ Jan 1972 SK Ještěd Liberec M1 0:04:57 0:49:34 0:16:52
25 53 VOLTR Vlastimil 1980 Slovan Vestec M1 0:05:04 0:50:39 0:17:57
26 72 SKRBEK Pavel 1985   M1 0:05:22 0:53:41 0:20:59
27 28 RÖNISCH Ondřej 1992   M1 0:05:48 0:58:04 0:25:22
28 71 KRASL Jan 1988   M1 0:06:16 1:02:40 0:29:58
29 51 MINAŘÍK Josef 1986   M1 0:06:45 1:07:27 0:34:45
 
Ženy 1
Pořadí St.číslo Jméno a příjmění Ročník Oddíl Kategorie 1km Cíl Ztráta
1 66 ZUZÁNKOVÁ Tereza 1986   Z1 0:03:59 0:39:47 0:00:00
2 64 FOŘTOVÁ Iveta 1972 Sokol - kolín Z1 0:04:07 0:41:14 0:01:27
3 19 ŠIMÍKOVÁ Jitka 1986 HISPORT Z1 0:04:17 0:42:53 0:03:06
4 42 VZOREKOVÁ Veronika 1991   Z1 0:04:26 0:44:25 0:04:38
5 76 ŠOBÁŇOVÁ Marie 1979 TT Bižu JBC Z1 0:04:51 0:48:31 0:08:44
6 45 KOBROVÁ Dana 1980   Z1 0:05:13 0:52:10 0:12:23
7 59 KARÁSKOVÁ Jana 1984 TJ Pod Lesem Z1 0:06:10 1:01:42 0:21:55
8 58 KARÁSKOVÁ Barbora 1992 TJ Pod Lesem Z1 0:06:10 1:01:43 0:21:56
Muži 2
Pořadí St.číslo Jméno a příjmění Ročník Oddíl Kategorie 1km Cíl Ztráta
1 63 FOŘT Martin 1968 Sokol Kolín M2 0:03:38 0:36:24 0:00:00
2 11 SÁDOVSKÝ Luboš 1965 Jablonec n.N. M2 0:03:53 0:38:49 0:02:25
3 69 HLAVÁČEK Petr 1967 Dvojka JBC M2 0:03:58 0:39:40 0:03:16
4 24 JANDERA Petr 1966 Tri Klub Jablonec M2 0:04:09 0:41:31 0:05:07
5 73 ŠÍP Ladislav 1964 SCMT Liberec M2 0:04:16 0:42:35 0:06:11
6 70 ZOUBEK Jiří 1965   M2 0:04:17 0:42:49 0:06:25
Muži 3
Pořadí St.číslo Jméno a příjmění Ročník Oddíl Kategorie 1km Cíl Ztráta
1 26 ŠIMŮNEK Jaromír 1955 SKP Jablonec M3 0:03:47 0:37:49 0:00:00
2 62 BUFKA Zdeněk 1957 AC Česká Lípa M3 0:03:58 0:39:41 0:01:52
3 79 VODIČKA Vladimír 1956   M3 0:04:02 0:40:21 0:02:32
4 80 MENŠIK Jan 1956   M3 0:04:16 0:42:38 0:04:49
5 25 HANYŠ Oldřich 1959 Sokol Frýdštejn M3 0:04:34 0:45:38 0:07:49
6 30 PRŮCHA Josef 1960   M3 0:04:49 0:48:12 0:10:23
7 27 VRABER Milan 1960 Staňek Sport Turnov M3 0:04:52 0:48:42 0:10:53
8 44 TOMÍŠEK Ladislav 1958 TJ Liaz JBC M3   DNF  
Muži 4
Pořadí St.číslo Jméno a příjmění Ročník Oddíl Kategorie 1km Cíl Ztráta
1 40 KORDINA Zdeňek 1949 AC Slovan LBC M4 0:04:23 0:43:48 0:00:00
2 48 ZAHULA Jan 1950 ČD Tanvald M4 0:04:45 0:47:30 0:03:42
3 77 SKLENÁŘ Josef 1942   M4 0:05:28 0:54:42 0:10:54
4 74 ČEPELKA Oldřich 1948 Hodkovice n.Moh. M4   DNF  
Štafety
Pořadí St.číslo Jméno a příjmění Ročník Oddíl Kategorie 1km Cíl Ztráta
1 29 PROKOP Tomáš 1996 TS Bižu JBC - plavání Stf 0:03:46 0:37:35 0:00:00
2 10 MIKA Petr 1995 Gyra Stf 0:03:51 0:38:30 0:00:55
3 5 SCHÜTZ Filip 1997 HSK Benecko Stf 0:04:10 0:41:39 0:04:04
4 68 HALBICH David 1992   Stf 0:04:13 0:42:07 0:04:32
5 67 PAVLŮ Petr 1982   Stf 0:04:52 0:48:37 0:11:02
6 52 HUŠKOVÁ Anna 1992 TJ BiJa Stf 0:05:09 0:51:34 0:13:59
Rodiny
Pořadí Rodina
1 Duškovi
2 Štrynclovi
3 Roštějnský
4 Novákovi
5 Zahulovi